O firmie

Spółka znana jest na rynku polskim i zagranicznym jako producent palet drewnianych oraz koszy metalowych. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy, co znacząco wpływa na jego dynamiczny rozwój. Zautomatyzowany proces produkcji pozwala na szybką realizację zamówień oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

DREWPAL sprzedaje miesięcznie prawie 160 tys. palet drewnianych oraz ok. 7 tys. koszy metalowych na rynek polski, przy czym sprzedaż ta stale rośnie. Spółka eksportuje również swoje towary na rynek europejski, m.in. do Niemiec, Szwajcarii, Francji, Austrii, Danii, Czech.

DREWPAL posiada wszystkie niezbędne licencje do produkcji palet drewnianych i koszy metalowych oraz certyfikat IPPC nadany przez Instytut Technologii Drewna, który potwierdza zgodność procesów produkcyjnych z wymogami fitosanitarnymi w Unii Europejskiej. Ponadto spółka dysponuje własną flotą transportową, dzięki czemu wszystkie towary są zawsze dostarczane na czas.

Zapytaj o ofertę

Znana na rynku polskim i producent
palet drewnianych oraz metalowych.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Z chęcią więc odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Kacper Drygała

Specjalista ds. sprzedaży

kacper.drygala@drewpal.pl

Międzynarodowy zasięg

Nasze produkty
docierają do całej
Europy

Spółka znana jest na rynku polskim i zagranicznym jako producent palet drewnianych oraz koszy metalowych. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy, co znacząco wpływa na jego dynamiczny rozwój.